Shamrock Apartments

8.6Heel goed523 reviews
J. Quintinus Street, St Paul's Bay, Malta
vanaf€ 61/nacht

Accommodatie informatie

Locatie

Met een verblijf bij Shamrock bevind je je centraal in St. Paul's Bay, op 1 min. rijden van Bugibba Beach en op 11 min. van Golden Bay. Dit appartement ligt op 11,7 km van Baai van Mellieha en op 15,9 km van Malta Experience.

Kamers

Doe of je thuis bent in één van de 25 kamers met keukens, inclusief een koelkast en een kookplaat. Alle kamers hebben een balkon. Terwijl gratis wifi je online houdt, zorgt de flatscreentelevisie van 15 inch voor je kijkplezier. Bij de voorzieningen horen een bureau en een magnetron en de kamers worden wekelijks schoongemaakt.

Andere informatie

Enkele van de voorzieningen zijn een snelle uitcheckservice, meertalig personeel en een bagageopslagruimte. Tegen betaling kun je van een shuttleservice van/naar de luchthaven (24 uur per dag beschikbaar) gebruikmaken.

Plezier gegarandeerd dankzij een seizoensgebonden buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een dakterras. Extra voorzieningen van dit appartement zijn gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.

Toon meer

Faciliteiten

  • Gratis WiFi
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Buitenzwembad
  • Camerabewaking buiten
  • Wasserij (extra kosten)
Toon alle

Vlucht + Hotel

  • Hotel
  • Heen- en terugvluchten
  • Total Protection beschikbaar
  • Boek nu, betaal later beschikbaar

vanaf€ 524 p.p.

voor 8 nachten

Alleen hotel

  • Hotel

vanaf€ 61 per nacht

Vergelijkbare accommodaties

Faciliteiten van Shamrock Apartments

Populairste

  • Gratis WiFi
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Buitenzwembad
  • Camerabewaking buiten
  • Wasserij (extra kosten)

Internet

  • Gratis WiFi
  • Internet
  • WiFi

Kinderen

  • Geen babybedden beschikbaar

Zwembad

  • Buitenzwembad
  • Buitenzwembad (seizoensgebonden)
  • Zwembad
  • Zwembad op het dakterras

Media & technologie

  • Camerabewaking buiten
  • Camerabewaking in gemeenschappelijke ruimtes

Schoonmaakdiensten

  • Wasserij (extra kosten)

Algemeen

  • Airconditioning (extra kosten)
  • Autoverhuur
  • Beveiligingsalarm
  • Brandblussers
  • Familiekamers
  • Lift
  • Niet-roken in gehele accommodatie
  • Rookmelder
  • Rookvrije kamers
  • Strandstoelen
  • Terras

Veelgestelde vragen over Shamrock Apartments

Hoe laat moet je in- en uitchecken bij Shamrock Apartments?

Inchecken: 15:00 tot 05:30
Uitchecken: tot 11:00

Hoe ver ligt de accommodatie van de luchthaven?

Deze accommodatie ligt op 11.75km van Malta Luchthaven van Malta.

Is Shamrock Apartments huisdiervriendelijk?

Nee, Shamrock Apartments is niet huisdiervriendelijk.

Wat zijn de annuleringsvoorwaarden voor Shamrock Apartments?

De voorwaarden voor annuleren en vooruitbetalen verschillen per type accommodatie. Controleer bij het maken van je keuze welke voorwaarden van toepassing zijn op elke mogelijkheid.

Heb je nog andere vragen?

Je kunt contact met ons opnemen via onze rubriek voor ondersteuning.

Veilige betaling