Occidental Bilbao

8.9Uitstekend2833 reviews
Avenida Zumalacárregui, 40, Bilbao, Spanje

Accommodatie informatie

Locatie

Occidental Bilbao bevindt zich in Bilbao, in Begoña, op 10 min. rijden van Guggenheim Museum (Bilbao) en Stadion San Mames. Dit hotel met een spa ligt op 23,8 km van Puerto de Bilbao en op 1 km van Basílica de Nuestra Señora de Begoña.

Restaurant

Geniet van een maaltijd bij The Kitchen of een snack in de koffiebar/het café. Ook biedt dit hotel roomservice (beperkte tijden). Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.30 uur tot 10.30 uur.

Kamers

Doe of je thuis bent in één van de 200 kamers met een minibar en een flatscreentelevisie. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een bad of douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.

Andere informatie

Verwen jezelf met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de spa bezoekt. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast leuk, met onder meer fitnessfaciliteiten en een seizoensgebonden buitenzwembad. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en huwelijksservices.

De volgende voorzieningen zijn elk jaar gesloten buiten het seizoen. Ze zijn gesloten van 15 augustus tot 22 augustus: De spa

Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, gratis kranten in de lobby en een stomerij/wasserijservice. Plan je een evenement in Bilbao? Kies voor dit hotel met 1033 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en vergaderruimtes. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.

Toon meer

Faciliteiten

  • Gratis wifi
  • Zelf parkeren (toeslag)
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Informatieborden in braille of reliëfletters
Toon alle

Vlucht + Hotel

  • Hotel
  • Heen- en terugvluchten
  • Total Protection beschikbaar
  • Boek nu, betaal later beschikbaar

vanaf€ 558 p.p.

voor 3 nachten

Alleen hotel

  • Hotel

vanaf€ 148 per nacht

Kamers

Tweepersoonskamer, familie
Tweepersoonskamer, familie
  • 24 m²
  • Geluiddichte kamers
  • Gratis wifi
  • Televisie
  • Klimaatregeling in de kamer (airco)
  • Flatscreentelevisie
  • Privébadkamer
Tweepersoonskamer, superior, king3
Tweepersoonskamer, superior, king
  • 24 m²
  • Individueel regelbare airconditioning
  • Wi-Fi
  • Televisie
  • Individueel regelbare verwarming
Superior Room4
Superior Room
  • 24 m²
  • Air conditioning
  • Bathroom amenities
  • Television
Superior Room3
Superior Room
  • 27 m²
  • Air conditioning
  • Bathroom amenities
  • Television
Toon nog 2 kamers

Vergelijkbare accommodaties

Faciliteiten van Occidental Bilbao

Populairste

  • Gratis wifi
  • Zelf parkeren (toeslag)
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Informatieborden in braille of reliëfletters
  • Meertalig personeel
  • Aantal bars / lounges - 1
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Balzaal
  • Computerstation
  • Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter) - 1033
  • Stomerij / wasserijservice
  • 24-uurs receptie
  • Bulkdispenser voor toiletartikelen

Internet

  • Gratis wifi

Parking

  • Zelf parkeren (toeslag)

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten
  • Hulpdieren toegestaan
  • Hulpdieren vrijgesteld van kosten/beperkingen

Kinderen

  • Geen babybedden beschikbaar

Toegankelijkheid

  • Informatieborden in braille of reliëfletters
  • Lift
  • Pad zonder trede naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
  • Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
  • Rolstoeltoegankelijke fitnessfaciliteiten
  • Rolstoeltoegankelijke lounge
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
  • Rolstoeltoegankelijke vergaderruimten/businesscentrum

Gesproken talen

  • Meertalig personeel

Eten & Drinken

  • Aantal bars / lounges - 1
  • Aantal koffiebars of cafés - 1
  • Aantal restaurants - 1
  • Automaat
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Snackbar / deli
  • Vegan maaltijden beschikbaar
  • Vegetarische maaltijden beschikbaar

Zwembad

  • Seizoensgebonden buitenzwembad

Activiteiten

  • Balzaal
  • Biljarttafel
  • Fitnessfaciliteiten
  • Gasten worden geïnformeerd over lokale ecosystemen en de lokale cultuur
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Huwelijksservices
  • Terras

Media & technologie

  • Computerstation

Zakelijke faciliteiten

  • Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter) - 1033
  • Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet) - 11119
  • Businesscentrum
  • Conferentieruimte
  • Vergaderruimtes:

Schoonmaakdiensten

  • Stomerij / wasserijservice
  • Wasserij

Diensten receptie

  • 24-uurs receptie
  • Bagageopslag
  • Conciërgeservices
  • Kluis bij receptie

Algemeen

  • Bulkdispenser voor toiletartikelen
  • Feestruimte
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Gratis kranten in de lobby
  • Groentetuin
  • Milieuvriendelijke toiletartikelen
  • Open haard in de lobby
  • Oplaadpunt voor elektrische auto's
  • Professionele gastheer- of vrouw/manager
  • Rookvrije accommodatie
  • Tuin
  • Uitgebreid voedselverspillingsbeleid
  • Volledig uitgeruste spa

Veelgestelde vragen over Occidental Bilbao

Hoe laat moet je in- en uitchecken bij Occidental Bilbao?

Inchecken: 14:00 tot 00:00
Uitchecken: tot 12:00

Hoe ver ligt de accommodatie van de luchthaven?

Deze accommodatie ligt op 4.94km van luchthaven Bilbao.

Is Occidental Bilbao huisdiervriendelijk?

Nee, Occidental Bilbao is niet huisdiervriendelijk.

Wat zijn de annuleringsvoorwaarden voor Occidental Bilbao?

De voorwaarden voor annuleren en vooruitbetalen verschillen per type accommodatie. Controleer bij het maken van je keuze welke voorwaarden van toepassing zijn op elke mogelijkheid.

Heb je nog andere vragen?

Je kunt contact met ons opnemen via onze rubriek voor ondersteuning.

Veilige betaling