Palazzo Viridis

9.3Uitstekend1834 reviews
Corso di Porta Vittoria, 51, Milaan, Italië

Accommodatie informatie

Locatie

Met een verblijf bij Palazzo Viridis bevind je je in het hart van Milaan, op een kwartiertje lopen van Piazza del Duomo en Kathedraal van Milaan. Dit hotel ligt op 1,2 km van Via Montenapoleone en op 9,5 km van San Siro-stadion.

Restaurant

Haal iets lekkers bij de snackbar/deli of blijf gewoon op je kamer en profiteer van de roomservice (beperkte tijden) van dit hotel. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 11.00 uur.

Kamers

Doe of je thuis bent in één van de 110 klimaatgeregelde kamers met een minibar en espressoapparaten. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben een regendouche en bidets. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.

Andere informatie

Profiteer van fitnessfaciliteiten of maak gebruik van gratis wifi of winkels ter plaatse. Andere kenmerken van dit hotel zijn een verticale tuin en een bankethal.

Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, meertalig personeel en een bagageopslagruimte.

Toon meer

Faciliteiten

  • Gratis wifi
  • Alleen honden en katten toegelaten
  • Breedte van liftdeur (in centimeter) - 90
  • Meertalig personeel
  • Aantal bars / lounges - 1
Toon alle

Vlucht + Hotel

  • Hotel
  • Heen- en terugvluchten
  • Total Protection beschikbaar
  • Boek nu, betaal later beschikbaar

Alleen hotel

  • Hotel

Kamers

Tweepersoonskamer, deluxe, uitzicht op de binnenplaats, balkon7
Tweepersoonskamer, deluxe, uitzicht op de binnenplaats, balkon
  • 15 m²
  • Geluiddichte kamers
  • Satellietzenders
  • Airconditioning
  • Alleen douche
  • Gratis wifi
  • Kabelzenders
  • Privébadkamer
Superior double room6
Superior double room
  • 15 m²
  • Geluiddichte kamers
  • Satellietzenders
  • Airconditioning
  • Alleen douche
  • Gratis wifi
  • Kabelzenders
  • Privébadkamer
Tweepersoonskamer, deluxe, terras6
Tweepersoonskamer, deluxe, terras
  • 15 m²
  • Geluiddichte kamers
  • Satellietzenders
  • Airconditioning
  • Alleen douche
  • Gratis wifi
  • Kabelzenders
  • Privébadkamer
Eenpersoonskamer5
Eenpersoonskamer
  • 11 m²
  • Geluiddichte kamers
  • Satellietzenders
  • Airconditioning
  • Alleen douche
  • Gratis wifi
  • Kabelzenders
  • Privébadkamer
Toon nog 4 kamers

Vergelijkbare accommodaties

Faciliteiten van Palazzo Viridis

Populairste

  • Gratis wifi
  • Alleen honden en katten toegelaten
  • Breedte van liftdeur (in centimeter) - 90
  • Meertalig personeel
  • Aantal bars / lounges - 1
  • Door lokale aanbieders georganiseerde tours en activiteiten
  • 24-uurs receptie
  • Dubbelglas in alle ramen

Internet

  • Gratis wifi

Huisdieren

  • Alleen honden en katten toegelaten
  • Huisdieren welkom
  • Hulpdieren toegestaan
  • Hulpdieren vrijgesteld van kosten/beperkingen

Toegankelijkheid

  • Breedte van liftdeur (in centimeter) - 90
  • Breedte van liftdeur (in inch) - 35
  • Geen rolstoeltoegankelijke shuttle
  • Hoogte van handgreep aan de trap (in centimeter) - 85
  • Hoogte van handgreep aan de trap (in inch) - 33
  • Hoogte van registratiebalie (in centimeter) - 120
  • Hoogte van registratiebalie (in inch) - 47
  • Lift
  • Pad zonder trede naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
  • Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke lounge
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
  • Trapleuningen

Gesproken talen

  • Meertalig personeel

Eten & Drinken

  • Aantal bars / lounges - 1
  • Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Snackbar / deli
  • Voer- en waterbakjes

Activiteiten

  • Door lokale aanbieders georganiseerde tours en activiteiten
  • Fitnessfaciliteiten
  • Winkelcentrum ter plaatse

Diensten receptie

  • 24-uurs receptie
  • Bagageopslag
  • Portier

Algemeen

  • Dubbelglas in alle ramen
  • Feestruimte
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geluiddichte kamers niet gegarandeerd
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Plaatselijke winkels
  • Professionele gastheer- of vrouw/manager
  • Rookvrije accommodatie
  • Wand met levende planten

Veelgestelde vragen over Palazzo Viridis

Hoe laat moet je in- en uitchecken bij Palazzo Viridis?

Inchecken: van 15:00
Uitchecken: tot 12:00

Hoe ver ligt de accommodatie van de luchthaven?

Deze accommodatie ligt op 2.60km van luchthaven Milaan Milan Central Station.

Is Palazzo Viridis huisdiervriendelijk?

Nee, Palazzo Viridis is niet huisdiervriendelijk.

Wat zijn de annuleringsvoorwaarden voor Palazzo Viridis?

De voorwaarden voor annuleren en vooruitbetalen verschillen per type accommodatie. Controleer bij het maken van je keuze welke voorwaarden van toepassing zijn op elke mogelijkheid.

Heb je nog andere vragen?

Je kunt contact met ons opnemen via onze rubriek voor ondersteuning.

Veilige betaling